www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK - MAGYARORSZÁG (Villamosmérnök és IT)

Régió:

Budapest
Külföld

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 778487
lejárt

  Ügyfelünk, egy külföldi tulajdonban lévő cégcsoport magyarországi projektirodája, mely vezető technológiai szolgáltató rendszer megoldásokat nyújt távközlési hálózatok, automatizálási rendszerek, energiatakarékos rendszerek és integrált biztonsági megoldások területén.
Székhelyünk Kranj-ban (Szlovénia) található.

Egyedi projektjükhöz keresünk most számukra informatikai vagy villamosmérnök végzettséggel, nagyon jó orosz nyelvtudással szakembert az alábbi pozícióba:

PROJEKTMÉRNÖK - MAGYARORSZÁG

Feladatok:

  • Tervdokumentációk elkészítése, értelmezése
  • Közlekedési eszközök és rendszerek fejlesztése és tervezése
  • DMR, TETRA és optika ismerete, automatizálási rendszerek áttekintése
  • Számítógéppel támogatott gépek és berendezések tevékenységek gépészmérnöki ismerete - ezekkel a napi munka elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, diploma (Villamosmérnök, IT végzettség)
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • MS Office ismerete
  • Szakmai szintű orosznyelv-tudás (szóban és írásban egyaránt)
  • Utazási hajlandóság külföldre, különösen Oroszország, Bulgária, Szerbia és Szlovénia területére
  • Precíz, önálló munkavégzés, rugalmas, toleráns hozzáállás

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • "B" jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Külföld / Európa

Pozíció területei:

  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki támogatás
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Projektmenedzser
  • INFORMATIKA / TELEKOMMUNIKÁCIÓ: Hardver szakértő/Fejlesztő
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Egyéb mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Villamosmérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Műszaki menedzser
  • ENERGIA IPAR: Egyéb mérnök/menedzser
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Informatikai mérnök
  • MÉRNÖKI / MŰSZAKI TERÜLETEK: Projektmérnök/NPI Mérnök

Egyéb információk:

  • Munkavégzés helye: Budapest (V.kerület)
  • Amit kínálunk:
  • Dinamikus és stimuláló munkakörnyezet, szakmai kihívások
  • Új tapasztalatok szerzésének lehetősége, széleskörű szakmai oktatás itthon és külföldön egyaránt
  • Karrier építés lehetősége
  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy szakmai magyar ÉS orosz nyelvű önéletrajzával pályázzon rá!

Nyelvtudás:

  • Orosz Tárgyalási szint

Munkatapasztalat:

  • 1-3 év

Pozíciószint:

  • Specialista

Kategória
Mérnök / Műszaki, IT / Informatika, Energetika / Villamosság
Régió
Budapest
Külföld