www.cvonline.hu

Projektmérnök (Komárom-Esztergom megye)

  • Frissítve 53 napja

Legyünk együtt sikeresek!

Multinacionális gyártó Partnerünk részére keresünk jelöltet az alábbi pozícióba:

Pozíció leírása:

Projekt csapat irányítása és feladatok koordinálása a társ osztályokkal együttműködve;
Projekteken belüli szervezés és prezentálás;
Projekt célok követése és betartatása (projekt büdzsé, ár, határidők);
Napi Kapcsolattartás az anyavállalattal;
Kapcsolattartás a helyi termelés elektromos részlegeivel;
Projekt státusz riportok készítése és prezentálása.

Követelmények:

Villamosmérnök végzettség
Tárgyalóképes angol nyelvtudás
Min. 3-4 éves szakmai tapasztalat
E-plan vagy más tervező program ismerete

Munkavégzés helye:

Tatabánya vonzáskörzete, Komárom-Esztergom megye

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes bérezés
13. havi prémium
Cafetéria
Hosszú távú, biztos munkalehetőség

Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Régió Tata, Székesfehérvár