www.cvonline.hu

Projektmérnök (kiváló német nyelvtudással!)

  • A hirdetés 1139 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Folyamatosan bővülő gyártási tevékenységre specializálódott Partnerünk megbízásából az alábbi pozícióba keresünk tapasztalattal rendelkező jelöltet:

Pozíció leírása:

Részvétel a mérnöki változtatások kezelésének folyamatában;
Felelős az új termékek bevezetésével kapcsolatos mérnöki feladatok koordinálásáért és a határidőre történő mintabenyújtásokért;
Mintatermékek belső ellenőrzése és jóváhagyásának előkészítése és a szükséges dokumentumok összeállítása;
Részvétel a fejlesztési projektekben;
Kapcsolattartás a beszállítókkal;
Munkautasítások és más dokumentáció készítése.

Követelmények:

Felsőfokú (lehetőleg műszaki) végzettség
Tárgyalási német nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt!)
Hasonló területen szerzett 1-3 éves tapasztalat gyártó környezetben
Gépészeti technológiák alapszintű ismerete
Erős office ismeret
Külföldi utak vállalása (éves szinten 8-10 alkalom)

Előny:

Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit ügyfelünk kínál:

Alapfizetés + cafeteria
13.havi fizetés
Rugalmas munkaidő
Családias munkalégkör

Munkavégzés helye:

Miskolc és vonzáskörzete, Borod - Abaúj - Zemplén megye
Helyek Miskolc
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség -