www.cvonline.hu

Projektmérnök - INTS/NYK/009

  • A hirdetés 258 napja lejárt

Nagymúltú biztonságtechnikai partnercégünk számára keresünk tapasztalattal rendelkező kollegát

 Projektmérnök

pozícióba

Ref.: INTS/NYK/009

Feladatok:

  • Mechanikus vagyonvédelmi eszközök műszaki tervezése
  • A működtetés, ill. a   telepítés irányítása.
  • A projekthez szükséges anyagok, eszközök műszaki specifikációjának elkészítése
  • A rendszerműködtetés és -telepítési projekt megtervezése, irányítása
  • A kivitelezési dokumetáció elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú villamos- vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • AutoCad tervezői program ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

 Ajánlat:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Karrierlehetőség
  • Hosszútávú biztos munkahely

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3773-3/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő