www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (HIDRAULIKUS SZERVIZMŰHELYBE) (6701)

  • A hirdetés 976 napja lejárt

Elvárások:
•min.  közép -, ill. felsőfokú műszaki végzettség
•hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
•B kategóriás jogosítvány
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Személyiségét illetően:
•megbízható, felelősségteljes, rugalmas
•precíz és eredményorientált
•csapatvezetői képesség

Előnyök:
•hidraulikus rendszerek ismerete
•német és/vagy angol nyelvismeret
•tervezőszoftverek ismerete

Feladatok:
•a szervizműhely feladatainak koordinálása
•folyamatmenedzselés, tervek nyomon követése
•a feladatokkal kapcsolatos kockázatok felülvizsgálata
•projektek nyomon követése, a megvalósítás folyamatának végig vitele
•projekttel kapcsolatos ügyintézés, a felmerülő problémák gyors kezelése
•szerviz csapat munkájának az irányítása, munkák kiosztása és munkafolyamatok ellenőrzése

Juttatások:
•versenyképes fizetés
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.