Megbízható nemzetközi autóipari gyártó partnerünk részére keresünk új munkatársat

PROJEKTMÉRNÖK
(HF 11-7650)

pozícióba.

Feladat:

  • Műanyagipari projektek teljes körű levezénylése (fröccsöntés és összeszerelés), árajánlatok, előkalkulációk készítése,
  • A projektdokumentáció elkészítése és aktualizálása,
  • A szériagyártáshoz szükséges eszközök, gépek és berendezések beszerzésében való közreműködés,
  • Az új termékek bevezetésének koordinálása, együttműködés a külső projektvezetőkkel,
  • A szériagyártásban felmerülő változtatások jóváhagyása, bevezetésének nyomon követése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Aktív német nyelvtudás,
  • Műanyagipari fröccsöntés területén vagy szereldei területen szerzett tapasztalat,
  • Németországi betanulás és munkavégzés (2,5 éves időtartam) vállalása.

Amit kínálunk:

  • Biztos nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye: Németország, majd Győr-Moson-Sopron megye.
Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7650”-ös referenciaszám és a pozíció feltüntetésével a "Jelentkezés" gombon keresztül.
HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése

Egyéb hasonló állások Önnek
Értékesítő

Trenkwalder Kft

A Dinocoop Kft. számára keresünk új munkatársat...
Budapest

Ügyfélszolgálati specialista román-angol nyleven

Multinacionális partnerünk számára keresünk 6 h...
Budapest

Tej árufeltöltő

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Tej árufeltöltő Munkavégz...