Nemzetközi autóipari gyártással foglalkozó partnerünk részére keresünk munkatársat

Projektmérnök

(HF 10-7276)

pozícióba.

Feladat

  • Projektek vezetése és mérnöki támogatása,
  • A projekt résztvevőivel való együttműködés, (8-10 fő) koordinálása
  • Dokumentációk, jegyzőkönyvek, prezentációk, jelentések készítése, aktualizálása.
  • Folyamatok megtervezése, a kivitelezés végigkísérése,
  • A projekthez szükséges gépek és szerszámok beszerzésének koordinálása,
  • Egyéb műszaki feladatok ellátása.

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség, előny: gépészmérnök,
  • Projektvezetési tapasztalat (gyártó cégnél) előnyt jelent,
  • Aktív ANGOL vagy NÉMET nyelvtudás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, Internet, SAP).

Amit kínálunk

  • Nemzetközi háttér,
  • Biztos környezet,
  • Versenyképes juttatási csomag.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Heves megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol vagy német nyelvű önéletrajzát kérjük,

 küldje a „HF” 10-7276-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése