www.cvonline.hu

Projektmérnök (Hegesztő szakmérnök) Ref.szám: HM-1060

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2017.02.05.
Hirdetés azonosító: 862443

Feladatok:

Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység folyamatának végrehajtása és koordinálása a következők szerint:

  • Új hegesztési projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projektekhez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (WPS, Procesflow, FMEA, ODS, stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés)
  • Szériagyártásban futó termékekhez kapcsolódó folyamatok, hegesztő berendezések optimálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)
  • Hegesztési technológiák (MAG/MIG, lézer, ellenállás hegesztés stb.) meghatározása
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök, Hegesztőmérnök végzettség
  • Min. 3-5 éves, hegesztés területen szerzett tapasztalat
  • CAD program felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság
  • Angol nyelvtudás

Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Német nyelvismeret
  • SAP ismeret

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó béren kívüli juttatási csomag!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

 A munkavégzés helye:

Mór, Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy világszerte ismert és elismert iparvállalat autóipari gyártótevékenységének magyarországi bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát a megadott e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1060-as referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés, Termelésért felelős mérnök, Mérnök / Műszaki, Gépészmérnök, Mérnök
Régió Mór
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő