www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (Gyártásindítás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.09.23.
Hirdetés azonosító: 1053837

Veszprém megyei, neves multinacionális vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A termeléshez szükséges gyártóberendezés specifikációinak meghatározása, beszállítók kiválasztása, kapcsolattartás
  • A gyártósor kialakítása, gépek, berendezések átvétele, üzembe helyezése
  • BOM struktúra kialakítása
  • Validációs tervek meghatározása
  • Process FMEA elkészítése
  • Gyártási paraméterek beállítása, mintagyártás

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Több éves elektronikai gyártóvállalatnál SMT területen szerzett tapasztalat, autóipari tapasztalat előnyt jelent
  • Projektvezetési tapasztalat
  • MS Office, SAP ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalat

A munkavégzés helye

Veszprém megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK (Gyártásindítás), Veszprém megye