www.cvonline.hu

Projektmérnök (FMEA) - Mór (Referenciaszám: HM-868)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2015.05.24.
Hirdetés azonosító: 729421

Feladatok:

  • Az egyes Business Unit-okhoz (Daimler, BMW, VW) tartozó termékekhez kapcsolódó PFMEA-k kidolgozása, továbbfejlesztése
  • FMEA megbeszélések szervezése és vezetése
  • Mérnöki változások követése FMEA specifikusan
  • Delegált osztályok feladatorientált koordinálása, felügyelete a területek (QS, műszaki) által dedikált mérnökökkel

Elvárások:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • FMEA ismeret
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Csapatmunka iránti igény

Előny:

  • SAP ismeret
  • Német nyelvtudás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munka, sokrétű feladatkör nemzetközi cégnél, multinacionális környezetben
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú képzések)

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol, valamint német nyelvű önéletrajzait feltüntetve a levél tárgyában a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-868-as referenciaszámot az E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő