www.cvonline.hu

Projektmérnök - Fejér megye (Referenciaszám: HM-839)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.01.25.
Jelentkezési határidő: 2016.10.08.
Hirdetés azonosító: 681655

Elvárások:

  • Gépészmérnök vagy villamosmérnök végzettség
  • Min. 3-5 éves, autóipari műszaki területen (szériagyártásban) szerzett tapasztalat
  • Angol tárgyalóképes nyelvtudás
  • CAD program alapszintű felhasználói ismerete
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Csapatmunkában való jártasság
  • Jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság

Feladatok:

  • Termék-, gyártóeszköz-, gyártási folyamat, illetve alapanyag bevezetéssel, módosításokkal kapcsolatos projektvezetői tevékenység  folyamatának végrehajtása és koordinálása a következők szerint:
  • Új projektek előkészítése, koncepciók, specifikációk kidolgozása
  • Új projekthez tartozó időtervek, szükséges ajánlatok elkészítése
  • Új projekthez tartozó gyártási dokumentációk elkészítése (Process Flow, FMEA, ODS, stb.)
  • Változások folyamatos nyomon követése és bevezetésük koordinálása
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal (logisztika, minőségügy, launch, termelés, németországi központ (CBU))
  • Szériagyártásban futó termékhez kapcsolód folyamatok, berendezések optimalizálása, szükség szerinti módosítása
  • Egyéb speciális projektmunkák koordinálása (géptelepítések, kapacitásszámítás, prezentációk készítése)

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés és vonzó béren kívüli juttatási csomag!
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő és növekvő multinacionális nagyvállalatnál
  • Nemzetközi munkakörnyezet

A munkavégzés helye:

Fejér megye

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy világszerte ismert és elismert iparvállalat autóipari gyártótevékenységének magyarországi bővítése miatt toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, regisztráljon a weboldalunkon, mint álláskereső és töltse fel magyar és angol nyelvű önéletrajzait, vagy küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Amennyiben az e-mail-es jelentkezést választja, úgy a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-839-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-61-73-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)