www.cvonline.hu

Projektmérnök beruházás területre

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.06.27.
Jelentkezési határidő: 2014.10.02.
Hirdetés azonosító: 827433
lejárt

Multinacionális, piacvezető, speciális termékeket gyártó partnerünk számára keresünk stabil angol tudással és kiváló műszaki érzékkel rendelkező projektmérnököt, beruházási területre.

A projektmérnök feladatai:

- Vegyipari létesítményekkel összefüggő beruházások, karbantartások és egyéb műszaki projektek vezetése
-Vezetőség támogatása a beruházásokkal és karbantartásokkal kapcsolatos irányelvek meghatározásában
- Projektek kezelése a tervezés fázisától a megvalósításig
- Projektek kivitelezése idő- költség- minőség függvényében
- Projektek teljes körű dokumentációja
- EHS irányelvek betartása és betartatása
- Aktív kapcsolattartás társosztályokkal, kivitelezőkkel és hatóságokkal

Alapvető elvárások a projektmérnök felé:

- Felsőfokú műszaki végzettség (preferáltan gépészmérnök, vegyipari gépészmérnök, épületgépész)
- Szakmai tapasztalat műszaki/beruházási/karbantartási projektek terén
- Tárgyalóképes angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és szervező készség
- Járművezetői engedély
- Utazási hajlandóság (főként Magyarországon)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és képzettsége, tapasztalata megfelel az elvárásoknak, angol nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest