www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (Automatizálási terület)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 992367

Komárom-Esztergom megyei, neves autóipari beszállító vállalat megbízásából keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • Automata gyártósorokra vonatkozó gépspecifikációk készítése
  • Design egyeztetések bonyolítása, projekt időterv követése gépbeszállító partnerekkel
  • Gépátvételek szervezése, bonyolítása és dokumentálása
  • Műszaki egyeztetés és kapcsolattartás meglévő gépbeszállító partnerekkel
  • Automata gyártósorok technikai fejlesztéseivel kapcsolatos projektek koordinálása
  • Részvétel automata gyártósorok üzembe helyezésének irányításában, az ezzel kapcsolatos dokumentálásokban
  • Automata gyártósorokhoz szükséges gépek, berendezések és eszközök specifikálása
  • Automata összeszerelő sorokra beruházási, fejlesztési, költségcsökkentési javaslatok kidolgozása, megtérülési kalkulációk készítése
  • Részvétel a gyártás során felmerülő minőségügyi problémák megoldásában

Elvárások

  • Villamos- vagy Mechanikus mérnöki végzettség
  • 2-3 év autóipari területen szerzett tapasztalat
  • Automatizálásban szezett tapasztalat
  • ISO/TS 16949 szabvány ismerete
  • Középfokú angol nyelv ismeret (írásban/szóban)
  • Erős számítógép kezelői tudás (MS Word, Excel and PowerPoint)
  • Utazási hajlandóság

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A munkavégzés helye

Komárom-Esztergom megye

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: PROJEKTMÉRNÖK (Automatizálási terület), Komárom-Esztergom megye