www.cvonline.hu

Projektmérnök (Autóipar) Ref.szám:FE-1073

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.03.12.
Hirdetés azonosító: 867722

Egy amerikai érdekeltségű cégcsoport jövő év elején induló, új, kunszigeti gyáregységéhez toboroz szakmai kihívást kereső munkatársakat. A repülőgép- és az autóipar számára is beszállító üzletág speciális biztonságtechnikai termékeket gyártó új üzeme elsősorban tapasztalt mérnökök jelentkezését várja többek között:

Feladatok:

  • Mérnök csapat aktív tagjaként részvétel az új gyáregység elindításában, a layout tervezésében, a gépek-, berendezések telepítésében
  • Az új termékek és a hozzájuk tartozó gyártási folyamatok bevezetetése, munkautasítások, gyártási dokumentációk elkészítése, a termelés felkészítése a tömegtermelésre
  • Próbagyártások szakmai felügyelete
  • Szoros együttműködés a külföldi kollégákkal
  • Dolgozók betanítása, szakmai továbbképzése
  • Gyártás során felmerülő problémák megoldása
  • Produktivitás folyamatos fejlesztése
  • Gyártási selejt csökkentése
  • Gyártási dokumentációk folyamatos karbantartása
  • A gyártóberendezések állásidejének elemzése, csökkentése
  • Napi, heti, havi kimutatások, jelentések készítése a termék-csoportvezetők és a menedzsment számára, stb.

Elvárások:

  • Mérnöki diploma (gépészmérnök, villamosmérnök, vagy mechatronikai mérnök végzettség)
  • Autóiparban, multinacionális környezetben, automatizált gyártóüzemben szerzett folyamatmérnöki, gyártómérnöki vagy projekt mérnöki tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás legalább kommunikációs szinten
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP)
  • MS Office használata
  • Határozott fellépés, nagyfokú önállóság
  • Jó kommunikációs készség

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Külföldi betanulás
  • Multikulturális munkakörnyezet
  • Széles körű béren kívüli juttatások
  • Sokrétű feladatkör fejlődő multinacionális vállalatnál

A munkavégzés helye:

Kunsziget

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát (magyar és angol nyelvű önéletrajzait) a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1073-as referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20/915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Gyártás / Termelés
Régió Győr
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő