www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.04.27.
Hirdetés azonosító: 416015
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális megbízónk részére keresünk Projektmérnököt Fejér megyei munkavégzésre.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása,
  • Mintagyártások figyelemmel kísérése,
  • PPAP dokumentáció összeállítása,
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, a kereskedelmi és termelési részlegekkel,
  • Riportálás a vezeto felé.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépészmérnök, anyagmérnök, kohómérnök végzettség előny, de nem feltétel),
  • Tárgyalási szintű német nyelvtudás szóban és írásban kritérium.

Előny:

  • Autóipari beszállítói környezetben szerzett tapasztalat,
  • Projektmérnök pozícióban szerzett tapasztalat,
  • Minoségügyi dokumentáció ismerete: PPAP, APQP.

Amit a cég kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Önálló munkavégzés, kihívásteli projektek,
  • Multinacionális környezet, egyedülálló gyártástechnológia,
  • Versenyképes fizetés, bónusz.

Amennyiben az állásajánlat felkeltette érdeklődését, kérem vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: ak@tech-people.com

Tech People LÁBLÉC

Kategória
Termelés / Gyártás
Régió
Fejér