www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 924478
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett technológiai szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.
Multinacionális autóipari megbízónk részére új termék bevezetési területre az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

PROJEKTMÉRNÖK (AB-190)

Feladatai:
  • új termékek bevezetése, és a hozzá kapcsolódó technológia installálása,
  • projekt határidőre való levezénylése a költségkeret és minőségi előírások pontos megtartásával,
  • megvalósíthatósági elemzések készítése,
  • gyártásfelfutás tervezése,
  • árajánlatok, projekt terv precíz kidolgozása,
  • APQP eljárás maradéktalan betartása,
  • projekt dokumentációk készítése folyamatos vezetése,
  • sorozatgyártás előkészítése, mintagyártások szervezése, felügyelete,
  • vevőkkel, beszállítókkal való kapcsolattartás,
  • folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása.

Elvárások:
  • gépészmérnöki végzettségű,
  • autóiparban szerzett többéves projektvezetői tapasztalattal,
  • gyártórendszerek és technikák ismeretével,
  • Németül és/vagy Angolul folyékonyan beszélő szakember.
  • ISO TS 16949 szabvány és APQP, PPAP rendszer ismeretével,
  • minőségtechnikák ismeretével,
  • időt fordít a tervezésre, és tervei reálisak,
  • üzleti gondolkodásában ügyfélközpontú,
  • eredmény- és értékorientált,
  • képes önállóan dolgozni, csoportokat irányítani, motiválni,
  • munkájában pontos, precíz,
  • határozott fellépésű, keményen dolgozni tudó, kreatív és nyitott.

Előnyt jelent:
  • SAP, 8D, FMEA, ACAD, Lean, ismeret,
  • bármely autógyártó cég belső szabványának, portáljának részletes ismerete,
  • Francia nyelvismeret.

Juttatási csomag:
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria,
  • éves bónusz,
  • jó munkahelyi légkör és kellemes környezet,
  • tanulási lehetőség,
  • utazási támogatás.

A munkavégzés helye:Komárom-Esztergom megye

Tech People LÁBLÉC