www.cvonline.hu

PROJEKTMÉRNÖK (6623)

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Elvárások:
•felsőfokú műszaki végzettség (villamos-, gépész-, épületgépész-mérnök)
•hasonló munkakörben, projektvezetőként szerzett legalább 3 éves tapasztalat
•felhasználói szintű számítógépes ismeretek
•kiemelkedő kommunikációs készség

Személyiségét illetően:
•határozott, megbízható, agilis
•kreatív, jó problémamegoldó, terhelhető
•feladatorientált, önálló döntéshozó és kiváló szervező

Előnyök:
•tárgyalóképes német nyelvtudás szóban és írásban
•AutoCad program gyakorlati használata

Feladatok:
•projektmunkák tervezése, követése, megvalósítása és irányítása
•a projekthez kapcsolódó operatív feladatok elvégzése pl. projektek pénzügyi, műszaki és időterv ütemtervének elkészítése és felügyelete
•kapcsolattartás az alvállalkozókkal a kivitelezési munkálatok során
•műszaki, technológiai követelmények koordinálása, ellenőrzése
•együttműködés a társszervezetekkel, megbízóval, beszállítókkal, alvállalkozókkal
•teljes projektmunkáért felelős csoport vezetése
•Kimutatások, beszámolók, (kiviteli- és megvalósulási dokumentációk) készítése

Juttatások:
•bér megegyezés szerint
•cafetéria rendszerében kapható egyéb juttatások
•utazási költségtérítés (törvényi feltételek szerint, távolsági közlekedés esetén)

Munkavégzés helye:
•Győr

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

•Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.
•Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a 36 70/455 0219 telefonszámon, Boda Antóniánál lehet.