www.cvonline.hu
Projektmenedzsment gyakornok
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 719623
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Process Management (Project Governance Office) csapat teljeskörű támogatása

 - Process Governance kézikönyv írása / fordítása

 - Projekten belüli témavezetők támogatása

 - Megbeszélések szervezése, dokumentumok, eszközök előkészítése

 - Kapcsolattartás más csoportokkal, vezetőkkel

 - Kiadott feladatokkal kapcsolatos adminisztratív teendők elvégzése

 - Honlap tartalmának folyamatos frissítése

Elvárások

 - folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok

 - aktív felsőfokú angol nyelvismeret

 - MS Office erős ismerete (Word, Excel, Power Point stb.)

 - nyitottság, érdeklődés

 - kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt

 - proaktív, kreatív személyiség

 - hosszú távon heti minimum 20 óra vállalása

Előny

 - aktív német nyelvtudás

 - hohasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Szakdolgozatírási lehetőség

 - Rugalmas munkaidő

 - Hosszabb távon főállású lehetőség

Kérünk, hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 76558

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió