www.cvonline.hu

Projektmenedzsment gyakornok

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1076283

Feladatok:

  • Projektek teljes körű, adminisztratív oldalról történő támogatása ütemezési, kivitelezési és lezáró projektszakaszokban
  • Ütemezési időszakban a projekthez kapcsolódó dokumentumok kezelése, projekt táblázat részletes kidolgozása, kérdéses pontok egyeztetése, adatgyűjtés
  • Back Office osztályok támogatása/ koordinálása: vállaltirányítási rendszerben adatok ellenőrzése, pontosítása a Back Office osztály munkatársaival Kivitelezési időszakban szállítások/telepítések indítása, kapcsolattartás a szállítóval, kollégákkal, a raktári területtel
  • Projektben részt vevő kollégákkal való kapcsolattartás, koordinálás, munkadokumentáció begyűjtése, adminisztrálása, csoportosítása

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felsőfokú folyamatban lévő tanulmányok gazdasági/műszaki területen,
  • Magabiztos angol nyelvtudás és MS Office ismeret,
  • Pontos, precíz munkavégzés, kiváló szervezőkészség.
  • Heti 20 óra hétfőtől péntekig, rugalmas időbeosztásban

Juttatások:
  • Bruttó 875 Ft/óra
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet