www.cvonline.hu

Projektmenedzser,Villamos - vagy Gépészmérnök,Szekszárd.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2015.09.24.
Hirdetés azonosító: 971181
lejárt

Projektmenedzsert keresünk hosszú távra szekszárdi partnercégünk részére.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség,
  • Műszaki menedzser,
  • Gépész vagy villamosmérnök végzettség,
  • Gyártási területen szerzett 2-3 év tapasztalat,
  • MS-Office ismeretek (Word,Excel,PowerPoint),
  • Német középfokú nyelvismeret (aktív nyelvhasználat),
  • vagy angol nyelv társalgási szintű ismerete.

Előny,de nem elvárás:

  • Integrált vállalatirányítási-rendszer ismerete (ABAS) ,
  • Nagyvállalatnál szerzett szakmai tapasztalat,
  • Elektronikai területen szerzett tudás.

Feladatok:

  • Komponensek pontos tervezése,
  • Projektek irányítása,
  • Kapcsolattartás a vevőkkel,
  • Árajánlatok készítése vevői igényeknek megfelelően,
  • Fejlesztési projektek teljes körű dokumentációja,
  • Ezen projektek átvezetése a szériagyártásban,
  • Együttműködés a társosztályokkal,értékesítéssel és az ügyfelekkel,
  • Előzetes dokumentációk elkészítése,
  • Változásmenedzsment kezelése,
  • Költséghatékonyságra törekvés.

Személyiségjegyek:

  • stressztűrőképesség,
  • problémamegoldó gondolkodás,
  • proaktivitás,
  • kiváló kommunikációs készség,
  • felelősségvállalás,
  • önálló munkavégzés és
  • rugalmasság

Amit kínálunk:

  • komoly,stabil vállaltnál való munkavégzés,
  • hosszútávú munkalehetőség,
  • 3 hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaszerződés,
  • jól felszerelt munkakörülmények,
  • versenyképes fizetés+kiemelkedő cafeteria juttatás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük küldje el fényképes,szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu