www.cvonline.hu

Projektmenedzsert

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Piacvezető, nemzetközi háttérrel rendelkező vállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába:

Fő feladatok:

  • Az NPI projektcsapat vezetése
  • Az NPI projektek tervezése és felügyelete, különös tekintettel a vevői szükségletekre, illetve más belső célkitűzésekre (minőség, mennyiség, határidő, költség)
  • Minőségfejlesztési és LEAN projektek vezetése
  • Különösen műszaki kérdésekben, mint az NPI projektek fő kapcsolattartója, felel a projekt külső és belső megvalósításáért a kezdetektől a lezárásig
  • Problémák továbbítása a felsővezetés felé (szükség esetén)
  • Az új termékekkel/szolgáltatásokkal kapcsolatos árajánlatba való bedolgozás
  • Együttműködés a programmenedzserrel

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség
  • 5 év műszaki tapasztalat
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol és társalgási szintű német nyelvtudás

Személyes elvárások:

  • Integratív gondolkodásmód
  • Tárgyalási készségek
  • Vezetői kompetenciák

Amit mi nyújtunk:

  • Versenyképes kompencáziós csomag rendszeres bónusszal
  • Cafeteria
  • Karrierlehetőség
  • Utazási költségtérítés
  • Modern multinacionális környezet

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét, kérjük küldje el angol, illetve magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi e-mail címen keresztül.

Helyek Zala
Vas
Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol