www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 579 napja lejárt

A magyarországi bútor és épület tolóajtó vasalat piac egyik meghatározó szereplője a Kamex Group
Kft. munkatársat keres

munkakörbe.

Pályakezdők jelentkezése nem kizáró tényező.

Feladatok:

  • Új termékek bevezetésének koordinálása,
  • Termék-, termékkínálat fejlesztés és termékpróbák koordinálása, folyamatok kidolgozása és bevezetése,
  • Honlap- és egyéb információtechnológiai fejlesztések koordinálása,
  • Termékek értékesítésének elősegítése, termékismertető előadások, tréningek tartása,
  • A cég képviselete kiállításokon, vásárokon.

Elvárások:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Jó tárgyalási készség,
  • Önálló munkavégzés és koordinációs készség,
  • Megoldás-orientált hozzáállás,
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyök:

  • Hasonló területeken szerzett munkatapasztalat,
  • Belsőépítészeti, bútoripari ismeretek és gyakorlat,
  • Mérnöki és kereskedelmi ismeretek és gyakorlat,
  • Autocad, Adobe Illustrator programok ismerete,
  • Marketing ismeretek.

Amit kínálunk

  • Változatos munkakör, érdekes feladatok,
  • Szakmai és egzisztenciális fejlődési lehetőség,
  • Emberközpontú vállalati környezet,
  • Vezetői támogatás emberileg és szakmailag,
  • Versenyképes fizetés és juttatási rendszer,
  • Hosszú távú karrierlehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg,
  • Munkakezdés azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Zala
Vas
Veszprém
Somogy
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol