www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 635 napja lejárt

PROJEKTMENEDZSEREK JELENTKEZÉSÉT VÁRJUK!

Szegedi székhelyű villamos munkavédelmi, valamint egyéni védőeszközök forgalmazásával foglalkozó cég projektmenedzsert keres!

FELADATOK

  • Aktuális akciók, tartalmak kezelése webes és social media felületen egyaránt
  • SAP adatbázisból különböző lekérdezések lefuttatása
  • Értékesítés és a hírlevél szolgáltatás támogatása
  • Adminisztratív jellegű, valamint alapszintű grafikai feladatok megoldása
  • Naprakész, az értékesítést segítő trendek nyomon követése, költséghatékony megoldások és partnerek felkutatása, valamint integrálása meglévő stratégiába
  • Katalógusok korrektúrázása
  • Feladatokhoz kapcsolódó alkalmanként külföldi partnercégekkel történő kapcsolattartás angol nyelven

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELVÁRÁS:

  • Kereskedelmi, marketing vagy kommunikációs területen szerzett végzettség
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló feladat –és problémamegoldó képesség
  • Szakmailag magabiztos személyiség, aki képes a pontos precíz és dinamikus munkavégzésre
  • Jó kommunikációs -és kapcsolatteremtő készség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pályázatokkal kapcsolatos szakmai tapasztalat
  • Munkavédelmi vagy ipari alpinista ismeretek
  • Német, illetve egyéb nyelvtudás
  • SAP BUSINESS ONE programban való jártasság
  • Photoshop, Gimp vagy Corel Draw grafikai programok felhasználói szintű kezelése
  • Drupal/Php, vagy egyéb fejlesztői keretrendszer admin felületének magabiztos kezelése
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Versenyképes jövedelem
  • Igényes munkakörnyezet
  • Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező cég, hosszú távú munkalehetőség

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szeged

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a fizetési igény megjelölése mellett, küldje el az alábbi e-mail címre!

Kérjük, hogy a tárgyban tüntesse fel a betölteni kívánt "projektmenedzser" pozíció megnevezését!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2016.12.31.

Munkakezdés azonnal lehetséges!

Helyek Csongrád
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol