www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 446 napja lejárt

FELHÍVÁS

Az FGSZ Zrt. Informatika és Hírközlés – Projekt Támogatás osztálya munkatársat keres

Projektmenedzser munkakörbe.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • IT fejlesztési projektek vezetése.
  • Projekt csapat munkájának irányítása.
  • Projektek definiálása üzleti igények alapján.
  • Projektterv projektek terjedelmének, erőforrás- és költségigényének, valamint ütemezésének megtervezése és követése.
  • Folyamatos kapcsolattartás az érintett üzleti és IT területekkel, valamint a szállítókkal.
  • Rendszeres projekt jelentések készítése, és a projektmenedzsmenthez kapcsolódó további adminisztratív tevékenységek elvégzése.
  • Projektek dokumentációjának biztosítása.
  • Együttműködés az üzleti elemzőkkel, architektúra- és projekt portfólió menedzser kollégákkal.

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Felsőfokú informatikai és/vagy közgazdasági végzettség.
  • Minimum 6-8 éves komplex IT projektekben szerzett projektmenedzseri gyakorlat.
  • Projekt menedzsment képzettség, módszertanok ismerete.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Analitikus gondolkodásmód, önállóság, proaktivitás.
  • „B” kategóriás gépjármű vezetői engedély.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat.

Jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzával együtt elektronikus úton kérjük az E-mail cím megjelenítése e-mail címre benyújtani.

Jelentkezési határidő: 2015. november 01.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
IT / Informatika
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő