www.cvonline.hu

Projektmenedzser

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.02.21.
Jelentkezési határidő: 2015.09.06.
Hirdetés azonosító: 965970
lejárt

A Dologidő Kft. Bács-Kiskun megyei egyedi gépgyártással foglalkozó partnercége részére keres 2 fő munkavállalót

projektmenedzser

(Ref.: 1140)

pozíció betöltésére!

A munkakörhöz tartozó feladatok

  • Gyártás-előkészítési feladatok ellátása.
  • Partnerekkel, megrendelőkkel történő kapcsolattartás.
  • Árajánlatok készítése a megrendelésekhez kapcsolódóan.
  • Gyártási dokumentáció összeállítása.
  • Az gyártás során a termék nyomon követése, valamint a gyártási folyamat ellenőrzése.

Elvárások a jelentkezővel szemben

  • Gépészmérnök vagy technikusi végzettség.
  • Műszaki véna.
  • Tárgyalási szintű német nyelvismeret
  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat (elsősorban a gyártáshoz kapcsolódóan).
  • CAD (CAM) ismeretek.
  • B kategóriás jogosítvány.

Előnyt jelent

  • Angol nyelvismeret.
  • Bács-Kiskun megyei lakhely.
  • Forgácsoló illetve lakatos technológiák gyakorlati ismerete.

Amit megbízónk kínál

  • Versenyképes juttatási csomag.
  • Vállalati cafateria.
  • Hosszú távú munkalehetőség.
  • Egyedi gépgyártáshoz kapcsolódó megrendelések kivitelezése.

Munkavégzés helye

  • Bács-Kiskun megye

Munkába állás várható időpontja

  • 2015. szeptember

Amennyiben megfelel a fent leírt követelményeknek, és szívesen lenne az a személy, aki elnyeri ezt a pozíciót, első lépésként küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Az e-mail tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció megnevezését!

A pályázatokat kollégánk átnézi, és az alkalmas jelöltekkel felveszi a kapcsolatot.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu