www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 957197

Multinacionális - az autóelektronikában innovatív megoldásokra törekvő - nagyvállalat dinamikusan bővülő fejlesztő csapatába keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Szériagyártás mechanikai támogatása, globális összefogása és koordinálása a fejlesztőközpontok között
  • NPI mechanikai koncepciók kidolgozása, ajánlatkészítés, költségcsökkentő intézkedések bevezetése
  • Konstrukciós és gyártási irányelvek továbbfejlesztése és globális egyeztetése, bevezetése
  • Projekt előkészítés: erőforrás tervezés, időterv készítés, költségtervezés
  • Projektkövetés: Tervek és megvalósulás összehasonlítása
  • Kockázat- és változásmanagement – a fejlesztő-munkacsoport tevékenységének koordinálása
  • Projektdokumentáció felelős, teljes körű elkészítése,
  • Kapcsolattartás nemzetközi vevőkkel és beszállítókkal - műszaki kérdések egyeztetése az ügyfelekkel, belső részlegekkel és gyártóüzemekkel, a vevők technikai támogatása bel- és külföldön egyaránt

ELVÁRÁSOK

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség (gépészmérnöki / közlekedésmérnöki / villamosmérnöki / mechatronikai )
  • Legalább 3 év autóipari tapasztalat a termékfejlesztés vagy gyártás területén
  • Tárgyalóképes német vagy angol nyelvtudás
  • Csapatmunkában való jártasság, ugyanakkor képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, terhelhetőség, minőségközpontúság, jó kommunikációs és tárgyalási készség, határozott személyiség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások, teljes utazási költségtámogatás
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú és nyelvi képzések)

A MUNKAVÉGZÉS HELYE