www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 741 napja lejárt

Amennyiben szeretne egy dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező ipari termelő cégnél dolgozni, jelentkezzen

pozícióba.

Feladatok

  • beszerzések intézése,
  • segédanyagok, üzemanyagok, karbantartáshoz tartozó anyagok és szolgáltatások megrendelésének intézése,
  • beszerzésekkel kapcsolatos adminisztráció intézése,
  • beszállítók értékelése, árajánlatok bekérése,
  • beruházások megrendelése, ezzel kapcsolatos ügyintézés,
  • engedélyek intézése,
  • épületmanagement,
  • hulladék- és veszélyes anyagok kezelése,
  • környezetvédelem és beszerzés közös pontjai,  engedélyek követése,
  • új vevők felkutatása,
  • ajánlatkérésekkel való foglalkozás,
  • árajánlatok készítése.

Elvárás

  • Műszaki és/vagy közgazdasági és/vagy kereskedelmi végzettség,
  • autóipari tapasztalat,
  • beszerzési területen szerzett tapasztalat,
  • árkalkulációban való jártasság,
  • SAP ismeret,
  • felsőfokú angol nyelvismeret.

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás,
  • külföldi szakmai tapasztalat,
  • gyöngyösi lakhely.

Amit megbízónk kínál

  • Változatos és érdekes feladatkör,
  • versenyképes fizetés és juttatási csomag.

Munkavégzés helye: Gyöngyös

Jelentkezés: Angol és magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével küldje a E-mail cím megjelenítése címre.

Helyek Gyöngyös
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol