www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 783 napja lejárt

A MÁV Zrt. Infokommunikációs Igazgatósága munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A projekt előkészítése, részletes tervezése, a végrehajtás folyamatának menedzselése.
  • A projekt munkájának irányítása, személyi és tárgyi feltételeinek biztosítása. Rendszeres beszámolás a projekt munkájáról.
  • A projektmunka során érintett szervezeti egységekkel és más projektekkel összehangolt munkavégzés biztosítása.
  • Külső szerződések elkészítésének irányítása, megkötésének koordinálása, külső közreműködők, tanácsadók munkájának koordinálása.
  • A projekt kezdetén meghatározott termékek megfelelő minőségben történő és a jóváhagyott idő és költségkeretek közötti előállításának biztosítása.
  • A feladatkörébe tartozó szakmai feladatok végrehajtásának irányítása, illetve az intézkedések meghozatalának kezdeményezése a projekt eredményessége érdekében.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú állami iskolai végzettség (gazdasági vagy műszaki diploma)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • projektmenedzsment ismeretek
  • társalgási szintű idegen nyelvismeret
  • 3-5 éves azonos területen szerzett szakmai gyakorlat, valamint 1 év vezetői tapasztalat

A munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. május 31.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldésével az alábbi e-mail címre. Jelentkezésében kérjük, jelölje meg bérigényét.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő