www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 798 napja lejárt

Projektcég ügyfelünk nagyberuházásainak vezetésére keresünk építőiparban szerzett vezetői tapasztalattal rendelkező építő- vagy építészmérnököt

pozícióba. Az új munkatárs feladata a projektmunkálatok megvalósulásának elősegítése és ellenőrzése a jogszabályok, szerződések és kivitelezési dokumentációk betartása mellett.

Feladatok

  • Részvétel az engedélyezési eljárásban, szakhatóságokkal való egyeztetésen részvétel, a beruházó érdekeinek képviselete,
  • kapcsolattartás a beruházó, tervező, kivitelező és műszaki ellenőr között,
  • tervezői tenderanyagok összeállítása,
  • tervezési folyamatok irányítása, rendszeres részvétel a tervezés közbeni konzultációkon, a heti kooperációkon, annak moderálása és a kooperációs jegyzőkönyv vezetése,
  • a tervező által leszállított tervek felülvizsgálata, műszaki észrevételek  kidolgozása,
  • a projekt előzetes műszaki ütemtervének felülvizsgálata, a beruházás teljes átfutási idejének meghatározása,
  • kivitelezői tenderek összeállítása,
  • költség- és ütemterv készítése,
  • alvállalkozói, beszállítói ajánlatok értékelése, koordinálás,
  • építési-kivitelezési projektek műszaki ellenőrzésének koordinálása,
  • beépített anyagok, késztermékek és berendezések megfelelőség-igazolás meglétének ellenőrzése,
  • kivitelezési ütemterv ellenőrzése,
  • költséghatékonyság számítások, pénzügyi elszámolások, jelentések készítése,
  • projektértékelés,
  • átadás-átvételi és birtokbaadási eljárásban való részvétel,
  • részvétel a használatbavételi engedély beszerzésében.

Elvárások

  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • minimum 5 év szakmai tapasztalat,
  • középszintű angol nyelvtudás,
  • strukturált, folyamat centrikus gondolkodásmód,
  • kiváló kommunikációs, tárgyalási és prezentációs készség,
  • átlagon felüli diplomáciai és problémamegoldó képesség,
  • tulajdonosi szemlélet,
  • perspektivikus feladatokat kereső személyiség.

Amit megbízónk kínál

  • Motivált és jól képzett csapat,
  • innovatív gondolkodású vezetők,
  • változatos kihívásokkal teli szakmai feladatok.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Arab