www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 875 napja lejárt

Budapest 13. kerületi székhelyű energiatakarékos építőelem gyártó cég

projektmenedzser

pozícióba munkatársat keres.

A leendő munkatárs feladatai:

  • kivitelezés önálló helyszíni irányítása,
  • kapcsolattartás a Megrendelőkkel, Alvállalkozókkal,
  • javaslattétel Alvállalkozók bevonására,
  • építéshelyi adminisztráció naprakész vezetése, teljesítési igazolások kiállítása,
  • anyagrendelések, szállítások ügyintézése, szervezése,
  • műszaki és pénzügyi ütemterv készítése,
  • munkahelyi mérési feladatok, felmérések elvégzése,
  • felmérések, számlázások, elszámolások előkészítése,
  • együttműködés a vezetőséggel, szakterületi munkatársakkal, alvállalkozókkal
  • projektzáró dokumentációk elkészítése,
  • minőségellenőrzés, munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása, betartatása

Elvárásaink a pályázókkal szemben:

  • szakirányú, építész vagy építőmérnöki végzettség,
  • legalább három év építésvezetői, szakmai gyakorlat,
  • referenciák, leinformálhatóság
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek  (MS OFFICE,  TERC,  ARCHICAD),
  • önálló, igényes munkavégzés, kreativitás, megbízhatóság, terhelhetőség,
  • kiváló tárgyalókészség, együttműködési készség, jó problémamegoldó készség,
  • B kategóriás jogosítvány

Ami előnyt jelent:

  • nyelvismeret
  • közeli lakhely
  • saját gépkocsi
  • felelős műszaki vezetői jogosultság

A fényképpel és bérigénnyel ellátott pályázatokat kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő