www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 797 napja lejárt

Mobilmániás vagy? Ha fekete öves projektmenedzser vagy, van néhány év IT projektmenedzsment tapasztalatod és érdekel a mobil technológia, csatlakozz te is az egyik legmenőbb, dinamikusan fejlődő mobil szoftverfejlesztő csapathoz!

Megbízónk  győri munkavégzéssel

Projekt menedzser

munkatársat keres.

 Elvárások:

  • 3+ év szakmai tapasztalat,
  • 10+ menedzselt projekt,
  • többszereplős, nemzetközi projektek menedzselése,
  • önálló munkavégzés, csapatvezetés, megoldás központúság, eredmény orientált szemlélet, érdekérvényesítő képesség,
  • kommunikáció: nyílt, asszertív, határozott, konfliktuskezelés, tárgyalástechnikai rutin,
  • angolul írásban és szóban is tárgyalóképes,
  • utazási hajlandóság,
  • jó kommunikációs készség,
  • precíz, pontos munkavégzés,
  • gyors tanulásra való képesség,
  • ÜF kommunikáció akár az esti órákban is.

Előnyök:

  • Mobil szoftver fejlesztési PM tapasztalat,
  • amerikai projekteken szerzett tapasztalat,
  • Jira felhasználói tapasztalat,
  • csapatjátékos attitűd,
  • agilis projektekben szerzett tapasztalat.

Amit megbízónk kínál:

  • Kiemelkedően magas szakmai színvonal,
  • innovatív, izgalmas, nemzetközi projektek,
  • színvonalas munkakörülmények, zöld környezet,
  • versenyképes jövedelem, cafeteria,
  • nyelvtanulási-, szakmai fejlődési lehetőség,
  • céges mobiltelefon és előfizetés,
  • csapatépítő tréning, programok,
  • gyümölcs, kávé, tej, méz, XBOX, LEGO.

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezés: E-mail cím megjelenítése

Helyek Győr
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol