www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 139 napja lejárt

Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legkiterjedtebb, több mint 3600 fiókból álló nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit Csoport magyarországi tagja.

 Az Operatív Divízió Változásmenedzsment csapata tapasztalt szakember jelentkezését várja az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok:

  • A banki üzleti és/vagy IT projektjeinek önálló vezetése
  • A projektfeladatok allokálása, az egyes feladatok végrehajtásának megszervezése, irányítása és számonkérése a költségtervek, a határidők és a mérföldkövek teljesítési terveinek betartásával
  • Projekt csapatok koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a projektben résztvevőkkel (beleértve a külföldi résztvevőket is)
  • A projekthez rendelt erőforrások menedzselése
  • Rendszeres jelentések készítése a projekt(ek) előre haladásáról
  • A szükséges intézkedések megtétele határidőre való teljesítés érdekében
  • Operatív tervek (pl. implementációs, roll-out, kommunikációs, oktatási, stb.) megvalósításának szervezése és felügyelete
  • Szakmai együttműködés a Szervezés Folyamatmenedzsment osztályának munkatársaival, illetve a Bank üzleti és háttérműveleti szakterületeinek, a kiszervezett informatikai szolgáltató képviselőivel

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy műszaki egyetemi végzettség, vagy egyéb felsőfokú végzettség mellett több éves releváns, bankban megszerzett tapasztalat
  • Legalább 3 éves tapasztalat banki és/vagy informatikai rendszerimplementációs projektek vezetésében
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Olasz vagy német nyelvtudás előnyt jelent
  • Csoportmunka irányításában szerzett tapasztalat
  • MS Project, Office, Word és banki IT rendszerek ismerete

Előnyt jelent:

  • Az ön által vezetett projektek listája és rövid ismertetőjét csatolmányként szívesen látjuk!

A munkakör betöltéséhez szükséges képességek:

  • Jó kommunikációs készség, mind szóban, mind írásban
  • Szervező-, kezdeményezőkészség
  • Eredményorientált személyiség
  • Pontos, önálló és megbízható munkavégzés
  • Eszkalációk hatékony kezelése
  • Vezetői készségek (ösztönzés és motiválás, delegálás és feladatok nyomon követése, az egyéni teljesítmények értékelésének képessége)
  • Kiváló problémafelismerő- és megoldó készség
  • Stresszhelyzetek magas szintű kezelése
  • Jó mediátori képességek (különféle egymásnak ütköző érdekek kezelése, az optimális megoldás megtalálása)
  • Rugalmasság, felelősségtudat, magabiztos fellépés
  • Strukturált gondolkodás, komplexitás kezelése, bank számítógépes rendszerek működésének és összefüggéseinek átlátása

Amit kínálunk:

  • karrierlehetőség Európa egyik legnagyobb pénzintézeténél
  • hosszú távú stabil munkahely
  • fejlődési lehetőség

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol