www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 963 napja lejárt

A Zollner Kft. az elektronikai ipar vezető nemzetközi nagyvállalatainak partnereként komplex
termékek fejlesztésében és gyártásában mechatronikai rendszerszolgáltatóként kiemelt pozíciót tölt
be. Balassagyarmat vonzáskörzetébe a szügyi telephelyére az alábbi pozícióba keres munkavállalót:

Feladatok:

  • Új projektek tervezése határidők és kapacitás tekintetében
  • Teljes projektek kivitelezése, kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása
  • Az új termék zökkenőmentes gyártási bevezetésének és a határidőben történő termékkiszállításnak a biztosítása
  • Kapcsolattartás a vevőkkel és a Zollner Kft. szügyi telephelyének gyártó részlegeivel, közöttük a folyamatos információáramlás biztosítása és a vevői elvárások kommunikálása
  • Projekttagok munkájának és a projektekben résztvevő szervezeti egység munkatársainak koordinálása a projekt tervezése, kivitelezése és felfutása alatt
  • Folyamatos vevői kapcsolattartás műszaki kérdésekben német nyelven

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség vagy gyártó vállalatnál projektmenedzsment területén szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás főként szóban a személyes és telefonos vevői kapcsolattartás miatt
  • Kiváló problémamegoldó- és szervezőkészség, vevőorientált munkavégzés
  • Gyors és jó döntéshozói készség

Ajánlatunk:

  • Versenyképes jövedelem és széleskörű juttatási csomag (Erzsébet utalvány, cafeteria, albérlet vagy bejárás támogatása, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás)
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények, szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Fiatal dinamikus csapat

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, bruttó fizetési igényét tartalmazó magyar és német nyelvű önéletrajzát „Szügy” jeligével a lenti e-mail címre küldheti el.