www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 924 napja lejárt

Az Link megjelenítése egy újonnan alakult innovatív informatikai cég. Főbb tevékenységi területei az egyedi, testre szabott szoftverek fejlesztése, webes fejlesztés, rendszer integráció.

Projektmenedzser munkatársat keresünk teljes munkaidőben, budapesti székhelyünkre.

Fladatok

  • IT fejlesztési projektek koordinálása
  • ügyfélkörrel és a dolgozókkal való folyamatos kapcsolattartás telefonon, írásban és
  • személyesen
  • projekt dokumentáció
  • a projektek kontrolling adminisztrációja, kimutatások készítése
  • munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív feladatok
  • részvétel az ügyfélkör bővítésében

Elvárások

  • legalább középiskolai végzettség, szakirányú ismeretek
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • műszaki érdeklődés IT fejlesztési területen
  • magas teherbíró és stressztűrő képesség
  • jó kommunikációs és meggyőző készség
  • kifejezetten ügyfélközpontú magatartás
  • problémamegoldó készség, önállóság, együttműködés
  • cél- és sikerorientáltság, felelősségvállalás
  • precizitás, megbízhatóság, nyitottság, rugalmasság
  • határozott, jó fellépés, megnyerő megjelenés

Amit kínálunk

  • főállás teljes munkaidőben napi 8 órában
  • érdekes és változatos munkakör
  • dinamikusan fejlődő csapat
  • betanítás
  • versenyképes bérezés
  • karrier építési lehetőség
  • kiváló és modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Budapest XI. ker. Hauszmann Alajos utca 3/B

Az állás kezdésének várható időpontja
2015. január 05

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő