www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

A Szerencsejáték Zrt. újonnan megalakult Interaktív Kereskedelmi Osztályára keres - a jelenlegi és jövőbeli termékei internetes piacra viteléhez és internetes kereskedelmi rendszerének fejlesztéséhez

termékfejlesztési és szolgáltatás fejlesztő projektmenedzsert.

Feladata az internetes kereskedelmi rendszerekhez kapcsolódó különböző funkcionális területek fejlesztési igényeinek összegyűjtése, kategorizálása, rangsorolások meghatározása. Részt vesz a fejlesztési részstratégia meghatározásában, a fejlesztésekhez kapcsolódó specifikációk elkészítésében, a fejlesztési projektek végrehajtásában. Előkészíti és felügyeli új internetes termékek és szolgáltatások bevezetését.

Feladatai:

  • Részvétel az internetes kereskedelem üzleti terveinek kialakításában, aktualizálásában
  • Fejlesztési részstratégia meghatározása
  • Fejlesztési folyamatok optimalizálása
  • Fejlesztési igények összegyűjtése, specifikálása, rangsorolása
  • Megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • Új fejlesztések, tesztelések és az üzembe helyezések koordinációja
  • Kapcsolattartás az üzleti és informatikai területekkel, beszállítókkal, fejlesztőkkel
  • Új fejlesztési ötletek, játékos észrevételek feldolgozása, értékelése
  • Projekt dokumentáció készítése
  • Státusz riportok készítése

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikáció szóban és írásban egyaránt
  • Az internetes kereskedelem alapjainak és eszközeinek ismerete
  • Pontos, megbízható munkavégzés
  • Igényesség az önállóan ellátandó feladatok terén
  • Projektmenedzsment ismeretek
  • MS Project és MS Office programok készségszintű használata
  • Fejlesztői és üzleti gondolkodásmód
  • Bejegyzés-mentes erkölcsi bizonyítvány

Előnyt jelent

  • Széleskörű informatikai ismeretek
  • Website-ok, webshop-ok, alkalmazások fejlesztésének korábbi projektmenedzsmentje
  • Nagyvállalati környezetben vagy all service ügynökségnél szerzett internetes kereskedelemmel kapcsolatos munkatapasztalat
  • Egyéb idegen nyelv ismerete

Jelentkezni lehet írásban, a szakmai önéletrajzot, motivációs levelet és a végzettséget igazoló dokumentumok másolatát mellékelve a pozíció pontos megjelölésével a

Szerencsejáték Zrt.
Humán Főosztály
1015 Budapest, Csalogány u. 30-32.

Jelentkezési határidő: 2015. december 15.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol