www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 1080 napja lejárt

szakembert keresünk, legalább 5 év informatikai, biztonságtechnikai tapasztalattal, rendszerintegrációs termékek és szolgáltatások projektmenedzselésében.

A SEAWING Kft. 25 éve foglalkozik magas színvonalon biztonságtechnikai rendszerek fejlesztésével, gyártásával, forgalmazásával. Cégünk úttörő szerepet játszott a RFID technológián alapuló beléptető rendszerek magyarországi terjesztésében. A SEAWING Magyarországon és a régióban több, mint 2000 közép-, nagyvállalati és kormányzati referenciával rendelkező vállalkozás.

Projektmenedzsment csapatunkba keresünk olyan szakembert, aki jó problémamegoldó képességével és kiváló kommunikációs alkalmasságával tudja szakmai tudását kamatoztatni. Angol nyelvtudásával képes a nemzetközi piacokon elnyert projekteket irányítani. Olyan embert keresünk, aki a karrierjét egy olyan vállalat kereteiben akarja építeni, ahol a folyamatos fejlődés mellett egy állandó innovációs légkör veszi körbe.

Feladatok:

Az elnyert projektek kivitelezésének szervezése, vezetése, dokumentálása, úgymint:

  • Belső erőforrások használata (pl.: hardver, szoftver fejlesztők és telepítők koordinálása, határidejének menedzselése a szerződésben vállaltak szerint)
  • Alvállalkozói feladatok koordinálása
  • A kész projektek teljesítési igazolásának elkészítése, aláíratása, értékesítő részére történő átadása
  • Alvállalkozói teljesítési igazolások kezelése

Elvárások:

  • Legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalat,
  • projektmenedzser tapasztalat IT vagy biztonságtechnikai területen,
  • csapatjátékos,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • felsőfokú (preferáltan informatikai, villamosmérnöki) végzettség,
  • karizmatikus, motivált, rugalmas és proaktív személyiség,
  • kiváló kommunikációs és kapcsolattartó készség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása (telefon, laptop, autó),
  • szakmai fejlődési lehetősége,
  • hosszú távú karrier-lehetőség.

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár, Budapest

Helyek Budapest
Pest
Fejér
Kategória Biztonság / Honvédelem / Biztonságtechnika
IT / Informatika
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol