www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 1048 napja lejárt

Boschung EJT Kft.

Boschung Elektronikai és Járműipari Termékeket

Gyártó és Forgalmazó Kft.

Úttisztító berendezések/gépek gyártásával foglalkozó cég
1 fő projektmenedzser munkatársat keres Dévaványára.

Elvárások:

  • IT területen szerzett felsőfokú egyetemi végzettség.
  • Műszaki területen szerzett gyakorlat ERP bevezetésében.
  • Kiváló, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban (nem nyelvvizsgát kérünk).
  • Utazási hajlandóság tartós kiküldetés esetén is (Európa, esetleg Amerika és Ázsia).

Feladatok:

  • Egy új, minden területre kiterjedő vállalatirányítási rendszer megtervezése az anyavállalat és a leányvállalatai számára.
  • A rendszer megtervezéséhez szükséges helyi sajátosságok összeírása.
  • A helyi sajátosságok összeírása után a piac feltérképezése és javaslattétel a program beszerzésére.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkavégzés nemzetközi környezetben.
  • Határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony.
  • Megállapodás szerinti bér.

Önéletrajzokat bérigény megjelölésével az alábbi címre vagy e-mail címre várjuk:
H-5510 Dévaványa, Eötvös József u. 89.

Helyek Békés
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol