www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 1021 napja lejárt

A Zollner Kft. Budapest vonzáskörzetébe a váci telephelyére autóipari területre az alábbi pozícióba keres munkavállalókat:

TERÜLET: AUTÓIPAR

Feladatok:

  • Kalkulációs folyamat támogatása, ellenőrzése
  • Vevői kapcsolattartás műszaki kérdésekben
  • Mérnöki változtatások kezelése, bevezetés felügyelete
  • Termékek gyártási bevezetésével kapcsolatos komplex feladatok felelősségteljes ellátása
  • Projekttagok munkájának koordinálása

Amit elvárunk:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 1-3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Aktív középfokú angol nyelvtudás (interjún teszteljük!)
  • Rugalmasság, terhelhetőség
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk:

  • Korszerű, világszínvonalú munkakörülmények
  • Szakmai kihívást jelentő, változatos munkakör
  • Piacvezető nagyvállalat nyújtotta karrierlehetőség
  • Fiatal dinamikus csapat
  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatási csomag (cafeteria)

Amennyiben csatlakozni kíván csapatunkhoz, magyar és angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre küldheti a bruttó fizetési igényének megjelölésével.

Helyek Budapest
Vác
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő