www.cvonline.hu

Projektmenedzser

HSA Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 771936

Feladatok:

  • munkaerő-kölcsönzési projektek koordinálása;
  • részvétel a munkaerő toborzásban és kiválasztásban;
  • munkaügyi adminisztrációs és munkajogi feladatok ellátása;
  • a projektekhez kapcsolódó teljes körű adminisztrációs feladatok ellátása;
  • kapcsolattartás a partnercégekkel és munkavállalókkal;
  • riportok, jelentések készítése a menedzsment számára;

 Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség;
  • projektkoordinációban szerzett tapasztalat;
  • munkajogi ismeretek;
  • magabiztos számítógépes ismeret;
  • kiváló konfliktuskezelési, szervezési és kommunikációs képesség;
  • határozott fellépés, dinamikus személyiség, önállóság és gyors döntéshozó képesség;
  • B kategóriás jogosítvány és vezetési rutin;

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció nevének tárgy mezőben történő feltüntetésével a E-mail cím megjelenítése címre!