www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 1231 napja lejárt

 Az ÉARFÜ Nonprofit Kft.

a Regionális Operatív Program Végrehajtási Osztály

  NYÍREGYHÁZI FIÓKTELEPÉRE

az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

 Projektmenedzser

Főbb Feladatok:

Az ÉAOP keretében uniós támogatással megvalósuló projektek szakszerű menedzselése az irányadó jogszabályok és belső eljárásrendek szerint, ennek keretében különösen:

  • támogatási szerződések megkötésének és módosításának előkészítése,
  • a projektek megvalósításának nyomon követése, szakmai ellenőrzése,
  • részvétel a pénzügyi elszámolások ellenőrzésében,
  • részvétel a projektek zárásában.

Pályázati feltételek:

  • felsőfokú végzettség,
  • büntetlen előélet,
  • számítógépes ismeretek,
  • terhelhetőség,
  • megbízható pontos munkavégzés,
  • min. 2 éves tapasztalat uniós támogatással megvalósuló projekt megvalósításában.

Előnyt jelent:

  • EU-s támogatású (kiemelten: TELEPHELYFEJLESZTÉS, VÁROSFEJLESZTÉS tématerületű) projektek elkészítésében, megvalósításában, ellenőrzésében szerzett tapasztalat,
  • közbeszerzési gyakorlat,
  • felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség

Szükséges képességek, készségek:

  • proaktivitás;
  • jó kommunikációs képesség;
  • jó tárgyalókészség;
  • határozott fellépés;
  • rendszerszemlélet;
  • jó problémamegoldó képesség;
  • csapatszellem;
  • stressz tűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • fiatalos csapat,
  • folyamatos kihívások, tanulási és fejlődési lehetőség,

Alkalmazás:

  • a munka törvénykönyvéről szóló 2012. évi I. törvény alapján határozott idejű jogviszony.

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza – fióktelephelyen napi munkavégzés, Debrecen – székhelyen eseti munkavégzés

  • Pályázat benyújtási határideje: 2014. február 17. 16.30-ig
  • A magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajz, motivációs levél, végzettséget igazoló bizonyítványok másolatainak küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Közigazgatás / Államigazgatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozott idejű