www.cvonline.hu
Projektmenedzser
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2014.04.25.
Jelentkezési határidő: 2014.05.07.
Hirdetés azonosító: 734188
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Műszaki kutatás-fejlesztéssel foglalkozó cég fiatal szakmai csapatába munkatársakat keres az alábbi pozícióra:

Feladatok

  • Informatikai kutatás-fejlesztési projektek vezetése
  • Projektek hatáskörének, céljának és teljesítésének meghatározása együttműködve a menedzsmenttel
  • Projektek tervezése, előkészítése, elért eredmények nyomon követése és riportozása – multi projekt menedzsment módszertannal
  • A munka kereteinek (projekt menedzsment terv) kialakítása és használati módok kommunikálása a projekt csapatokon belül
  • Leszállítandók és elfogadási kritériumok meghatározása, feladatok és lebontásuk (WBS) tervezése, költségek és erőforrások becslése, átfutási idők meghatározása, ütemterv készítése, minőségi elvárások és azok mérésének definiálása
  • Pályázati, ill. szerződéses keretfeladatok, munkaszakaszok lebontása konkrét projekttervvé (erőforrások tervezése, ütemezése stb.)
  • A projekt végrehajtása során iránymutatás, támogatás, koordinálás, prioritások meghatározása és a csapat motiválása
  • Folyamatos projekt kommunikáció, információ megosztás, kulcsérintettek kezelése
  • Preventív és korrektív tevékenységek meghatározása és végrehajtása
  • Folyamatos kockázatkezelés a projekt teljes életciklusában
  • Projekt monitorozása és kontrollja
  • Projekt adminisztráció és dokumentálás (státusz riportok, változások (CR) kezelése és implementálása)
  • Scope verifikációja és kontrollja, minőségi elvárások kezelése
  • Projekt menedzsment rendszerben a projektadatok napra készen tartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (műszaki/természettudományi és/vagy IT)
  • Erős szoftverfejlesztői ismeretek és tapasztalat (bármely programnyelv ismeretével)
  • MS Project gyakorlati szintű ismerete
  • Erős vezetői készségek, People menedzsment képességek, kiváló motivációs képességek
  • Konstruktivitás és kiváló problémamegoldó képesség
  • Komplex és képlékeny problémák strukturálására képes szemléletmód
  • Precizitás és lelkiismeretes munkavégzés
  • Fókuszált gondolkodásmód
  • Csapatszemlélet, együttműködés és kooperáció
  • Konzultatív, támogató és delegáló vezetési stílus
  • Világos, lényegre törő kommunikációs készségek, mind írásban, mind szóban
  • Nagy munkabírás operatív szinten

Előnyök

  • IT projektmenedzsment tapasztalat
  • MBA/PhD képesítés
  • Informatikai K+F vagy innovációs, ill. termékfejlesztési projektben szerzett tapasztalat
  • PL/SQL,.NET, Java, TCP/IP, UDP, API technológiák alapszintű ismerete
  • Vállalati tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Családbarát munkafeltételek, fiatalos csapat
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Szakmai és vezetői karrier lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió