www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 3 napja lejárt
Partnercégünk:

Angol székhelyű, mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat nyújtó mérnökiroda, Magyarországon kisebb csapattal. Szakértelmüket partnereik főként gyárépítési és gyárbővítési feladatok esetén, általában hosszú távra veszik igénybe.

A pozícióról:

Projektmenedzser állás, 1 éves határozott idejű munkaszerződéssel, 2018 január eleji kezdéssel. Ebben a munkakörben projektmenedzsment és ipari automatizálási ismereteire támaszkodva kisebb célgépekhez és PLC vezérelt gyártóberendezésekhez kapcsolódó projekteket kell vezetni.

Feladatok:
  • Partnereknél gép üzembe helyezési, fejlesztési, áttelepítési projektek megvalósítása a projekt megtervezésétől a lezárásig, mely során egyszerre több, kisebb projektet kell kivitelezni, részben azonos csapattal
  • A munkálatok, szükséges erőforrások tervezése, szervezése, ütemezése, irányítása (40%)
  • Az alvállalkozók munkájának ütemezése, ellenőrzése, elszámolása (20%)
  • Projekt költségvetés kontrollingja (15%)
  • A munkafázisok, mérföldkövek rendszeres jelentése, illetve a kész projektek átadása a partner képviselőjének (10%)
  • Eseti műszaki problémák elhárítása, tanácsadás (10%)
  • Aktív részvétel a partner folyamatos fejlesztési programjában (5%)
Elvárások:
  • Mérnöki végzettség, legalább három év projektmenedzsment tapasztalattal
  • Angol nyelvtudás: a projekt terveket, dokumentációt angolul kell elkészíteni, valamint a kollégákkal angolul kell kommunikálni
  • Teljesen önálló, proaktív és felelősségteljes munkavégzés a projekt specifikáció alapján
  • Jó kommunikációs képesség, az eredményeket heti szinten elvárt bemutatásához
Amit kínálnak:
  • Munkatapasztalattól függően br. 500.000-840.000 Ft havi munkabér
  • 8 órás munkavégzés, 8-17 óráig
  • Aktív támogatás a szenior kollégáktól
  • Munkavégzés helye: Budapest
Helyek Budapest
Kategória Mérnök / Műszaki