www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • Company_icon MENTO Környezetkultúra Kft.
  • Location_icon Miskolc, Borsod-Abaúj-Zemplén
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 12 napja lett aktiválva

A MENTO Környezetkultúra Kft. pályázatot hirdet

pozíció betöltésére.

Cégünk Magyarország egyik legjelentősebb, hulladékgazdálkodással foglalkozó társasága, mely 2000 szeptemberétől működik. Cégünk több, mint egy évtizede foglalkozik környezetvédelemmel, a nem veszélyes települési szilárdhulladékok, illetve ipari hulladékok kezelésével és ártalmatlanításával.
Immár több évtizedes fennállásunk óta legfőbb célunk környezetünk megóvása, a fenntarthatóság biztosítása.
Alapelvünk, hogy Megbízóink igényeit kimagasló szakmai színvonalon és a legmagasabb minőségi követelményeknek megfelelően a környezettel összhangban lássuk el.
Cégünk munkatársai egyedi igényekre specializálódott, professzionális, nyílt, korrekt, odaadással dolgozó szakemberek.

Feladatok:

  • A projekt és a projektben résztvevők átfogó koordinálása, motiválása, munkájuk irányítása.
  • Kapcsolattartás a megbízóval, a felhasználóval és az illeszkedő szervezetekkel
  • A projekt előrehaladásának ellenőrzése és irányítása.
  • Folyamatos ütemterv és projekt monitoring, a rendelkezésre álló adatok alapján az érintett szervezetek tájékoztatása a projekt pillanatnyi állapotáról és előrehaladásáról
  • Projekt előrehaladási jelentések elkészítése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség, vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 1 év tapasztalat
  • Word, Excel magabiztos felhasználói szintű használata
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőségek

Munkavégzés helye: Miskolc
Munkaidő: hétfőtől-péntekig, napi 8 órás munkarendben

Munkakezdés várható időpontja: 2017. december 15. (illetve akár azonnal)

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Mezőgazdaság / Környezettudomány / Környezetvédelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű