www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • Az állásajánlat lejárt.

Multinacionális autóipari beszállító megbízónk részére keresünk

kollégát Győr-Moson-Sopron megyébe

Megbízónk üzemanyagrendszereket, olaj- és levegőztető vezetékeket szállít az autóipar számára, és mintegy 1200 főnek biztosít munkalehetőséget.

Leendő munkatárs feladatai:

  • Projektek határidőben és költségkeretben történő megvalósítása
  • Teljes projektek kivitelezésének koordinálása, kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása
  • Vevői ajánlatkérés ledokumentáltatása a vállalatirányítási rendszerben
  • Feladattervek szétosztása és követése
  • Együttműködés a társterületekkel (beszerzés, logisztika, fejlesztés, gyártóeszköz tervezés)
  • Projektkontrolling, projektkövetés
  • Utókövetés

Elvárásaink:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • Német kommunikációképes nyelvtudás
  • Releváns tapasztalat
  • Nagyfokú önállóság
  • Felelősségtudat
  • Gyors és jó döntéshozói készség

Előnyt jelent:

  • Angol nyelv ismerete szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • multinacionális vállalati környezet
  • továbbképzési lehetőség
Munkavégzés helye Győr-Moson-Sopron megye
Kategória Mérnök / Műszaki, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Győr-Moson-Sopron