www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2016.11.08.
Hirdetés azonosító: 1086268
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

MEGBÍZÓNK:
Egy közel 165 éves múltra visszatekintő multinacionális nagyvállalat  amely több mint 2500 munkavállalót foglalkoztat, és 200 országban van jelen. Innovatív megoldásokat kínál villamosításhoz, automatizáláshoz és digitalizáláshoz.  Sikerük titka a folyamatos megújulás és innováció.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, XIV. kerület

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHAT:

  • Részvétel unikális K+F projektekben
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Kiemelkedő juttatási csomag

FŐBB FELADATAI LESZNEK:

  • A K + F csapat tagjaként  kis számú, egyedi gyártási projektek tervezése és végrehajtásának koordinálása
  • Külső, termelési partnerekkel történő együttműködés
  • Koordinálni a beszállítókkal történő közös munkát
  • Az esetlegesen felmerülő problémák elhárítása
  • Hatékony információáramlás biztosítása

AMIT ELVÁRUNK:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Aktív, magabiztos angol nyelvtudás
  • Termelési területen szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Termelési csapat irányításában szerzett tapasztalat
  • Együttműködési készség
  • Projektszemlélet

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Elektromos hajtási rendszerek ismerete
  • Fejlesztési területen szerzett tapasztalat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el a lenti e-mail címre.

Köszönjük!

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya