www.cvonline.hu

Projektmenedzser

  • A hirdetés 322 napja lejárt

Projektmenedzsert

keresünk fejlesztési területen szerzett tapasztalattal!

Amerikai, svájci és magyar piacra is dolgozó magyar tulajdonú design és webfejlesztő cég keresi új csapattagját projektmenedzser pozícióba. Ha téged választunk akkor az alábbi feladatok várnak majd rád:

Feladatok:

  • Online fejlesztési projektek end-to-end menedzselése, kezdve a projekt/ projekt-fázis definiálásától és tervezésétől a fejlesztés koordinálásán át a belső és a külső kommunikációig
  • A projektek tervezése során a product owner aktív támogatása mockup-ok, flowchart-ok és funkcionális specifikációk / user storyk elkészítésében
  • A projekt költség- és időzítés tervezése, nyomon követése, a projekt teljesítéséhez szükséges erőforrások és prioritások biztosítása a napi/heti/havi tervezési megbeszéléseken
  • A fejlesztés során a tervnek megfelelő teljesítés ellenőrzése, tesztelés koordinálása, tesztek elvégzése
  • Egyes termék komponensek (pl. önéletrajz adatbázis, automatikus üzenetek, projekt és hirdetésállapotok, stb.) kapcsoló backlog vezetése és karbantartása
  • A termékhez/rendszerhez kapcsolódó eseti hibák és change requestek fogadása, fordítása, rögzítése és kiosztása fejlesztési feladatként
  • A feladatok elkészülésének ellenőrzése és kommunikálása
  • A szoftverekkel és komponensekkel kapcsolatos terméktámogatás biztosítása

Elvárások

  • Legalább 1 - 1,5 éves fejlesztési projektmenedzserként szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás a legújabb szakmai ismeretek megszerzéséhez
  • Elhivatottság a hosszú távú és megbízható megoldások iránt
  • Kiváló probléma felismerő- és megoldó készség
  • Empátia, jó tárgyalási készség

Előnyök

  • A projektmenedzsment agilis módszertanainak ismerete
  • Projektmenedzsment tanulmányok és végzettség

Amit nyújtunk:

  • Fiatalos csapat
  • Versenyképes bér
  • Kávé minden mennyiségben
  • Jól megközelíthető budai iroda
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Rendszeres csapatépítő programok, jó társaság

A jelentkezés módja:

Küldd el jelentkezésed e-mailen az alábbi e-mail címre, csatolva nettó bérigényedet is tartalmazó fényképes önéletrajzodat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol