www.cvonline.hu
Projektmenedzser
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.10.13.
Hirdetés azonosító: 1081492
lejárt

Német autóipari beszállító partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Új projektek határidőben és költségkeretben történő megvalósítása
  • Teljes projektek kivitelezésének koordinálása, kapcsolódó komplex feladatok felelősségteljes ellátása
  • Az új termékek zökkenőmentes, határidőben történő gyártási bevezetésének biztosítása
  • Vevői ajánlatkérés ledokumentáltatása a vállalatirányítási rendszerben
  • Feladattervek szétosztása és követése
  • Együttműködés a társterületekkel (beszerzés, logisztika, fejlesztés, gyártóeszköz tervezés)
  • Projektterv
  • Projektkontrolling, projektkövetés
  • Utókövetés

Elvárások:

  • Mérnöki végzettség
  • Minimum 3-5 éves releváns tapasztalat
  • Német kommunikációképes nyelvtudás
  • Nagyfokú önállóság
  • Felelősségtudat
  • Gyors és jó döntéshozói készség
  • Előny: angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai kihívás és fejlődés lehetősége
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Továbbképzési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.