www.cvonline.hu
Projektmenedzser
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.20.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1077857
lejárt

Magyar tulajdonban lévő gyártó partnerünk részére kollégát keresünk az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok:

  • A termelési tervek és projektek elkészítése, végrehajtása, határidejük betartása és felügyelete
  • Célok és irányelvek kialakítása a selejtarány és az anyagfelhasználás csökkentése érdekében
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, új partnerkapcsolatok kialakítása
  • Árajánlatok készítése, szerződések és megrendelések kezelése, adminisztráció elvégzése
  • Részvétel a vevői reklamációk kiértékelésében
  • A szállítások szervezése, kapcsolattartás a fuvarozókkal, a kiszállításokhoz kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Termelésre vonatkozó tervek kivitelezése, gyártási dokumentáció és ellenőrzési terv elkészítése az üzem számára
  • A termelési tervek fejlesztése
  • Folyamatos kapcsolattartás és riportálás a felsőbb vezetés felé

Elvárások:

  • Felsőfokú, műszaki végzettség (gépész/villamosmérnök)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás, szóban és írásban egyaránt
  • Autóipari beszállítói tapasztalat

Előny:

  • Gépgyártástechnológia, műanyagipari vagy polimermérnök szakirányon szerzett végzettség

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil, dinamikusan fejlődő vállalat
  • Családias, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.