www.cvonline.hu
Projektmenedzser
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2017.02.25.
Jelentkezési határidő: 2016.09.04.
Hirdetés azonosító: 1073870
lejárt

Tolna megyei partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Árajánlatok készítése vevői igények alapján
  • Projektek levezénylése, kapcsolattartás a vevőkkel
  • Fejlesztési projektek teljes körű dokumentációjának elkészítése, valamint átvezetése a szériagyártásba
  • A termékek a mintagyártásból a szériagyártásba átadásának -átvételének koordinálása
  • Közreműködés termékek ill. a gyártásához szükséges speciális eszközök kifejlesztésében
  • A termékek gyártásához kötődő változásmenedzsment kezelése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (gépész-, villamosmérnök, műszaki menedzser)
  • Magabiztos német és alapszintű angol nyelvismeret
  • Multinacionális gyártási környezetben szerzett 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Elektronikai területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit nyújtunk:

  • Nagyvállalati környezet egy fejlődő cégnél
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások
  • Változatos munka, folyamatos szakmai fejlődés, összetartó csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.