www.cvonline.hu

PROJEKTMENEDZSER

  • A hirdetés 402 napja lejárt

A CG Electric Systems Hungary Zrt. a 3 milliárd USD éves árbevétellel rendelkező,  indiai tulajdonban álló Crompton Greaves cégcsoport tagja. A több mint 7 évtizedes fennállása alatt cégcsoportunk világméretűvé nőtte ki magát, és együttesen húszezer főt foglalkoztatunk; s így már 14 országban rendelkezünk termelőka-pacitással  Észak- és Dél-Amerika, Európa és a Közel-Kelet területén.

A villamos energetikai iparág jelentős szereplőjeként termékportfóliónk és szolgáltatásaink a nagyteljesítmé-nyű ipari berendezésektől és megoldásoktól a fogyasztói termékekig bezárólag rendkívül sokféle igényt elégí-tenek ki. A Crompton Greaves cégcsoport szakmai befektetőként épít a magyarországi Ganz gyárak évszá-zadnyi hagyományára, szakembereink tudására és tapasztalatára, valamint folyamatos beruházásokkal és az innováció támogatásával méltó módon hívja ki a legnagyobb versenytársakat is a minőség és a teljesítmény területén egyaránt.

Jelenleg a Szerviz üzletág következő pozíciójába keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Szervezi és felügyeli a hozzá tartozó szervízelési projektek helyszíni munkálatait
  • Kapcsolatot tart az ügyfelekkel, egyezteti a szervízelési ciklusokat
  • Közreműködik a reklamációk, garanciális ügyek kezelésében,
  • Műszaki támogatást biztosít a partnereknek és a szervizes kollégáknak
  • Elkészíti és naprakészen tartja a szervízelési tevékenység műszaki dokumentációját
  • Rendszeres riportokat készít a projektek státuszáról.

Elvárások:

  • Főiskolai / egyetemi erősáramú villamosmérnök végzettség
  • 3-5 év, a projektmenedzsment területén szerzett szakmai tapasztalat (elsősorban erősáramú villamos gépek szervízelésében szerzett tapasztalat)
  • Erős kommunikációs szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Felhasználói szintű számítástechnikai SAP / (MS Office) ismeret
  • Előnyt jelent Pro-Engineer, Creo, AutoCAD szoftverek ismerete
  • Kiváló problémamegoldó és szervező- és kapcsolatteremtő készség, rugalmasság, stressz tűrés
  • lelkiismeretes/precíz a papír és elektronikus munkadokumentációk kezelésében, nyilvántartásában

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelmezés
  • Változatos feladatok
  • Jelentős önállóság
  • Dinamikus munkaközösség
  • Kihívások és fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye Budapest és Tápiószele, valamint a munkakör gyakori üzleti utazásokkal is jár.
Örülünk, ha felkeltettük érdeklődését.
Jelentkezéshez kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát és rövid motivációs levelét a következő e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Energetika / Villamosság
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol